За приготвянето на рецептите използвам NutriBullet от Delimano/TopShop: http://links.delimano.bg/c/18147107
Това са три изключително бързи, лесни, но и страхотно вкусни здравословни рецепти за сладолед от една съставка (тук гарнирам с черен шоколад), течен шоколад с авокадо и как крия кефир и спанак.
ЗА СЛАДОЛЕДА
1 узрял банан (колкото повече точици има по кората, толкова по-сладък е, следователно и сладоледа). Извадете директно от фризера преди да "разбиете" за да се получи характерната консистенция на сладолед. Ако бананът не е достатъчно замръзнал, ще стане лигаво и на нишки.
2. ТЕЧЕН ШОКОЛАД
1/2 добре узряло авокадо
1 малък добре узрял банан (не е необходимо да е замразен)
2-3 с.л. какао на прах
1 ч.л. кокосово масло
+/- мед или подсладител
+/- лешников тахан или смлени лешници
3. ШЕЙК ИЛИ СМУТИ
250 г. кефир
шепа замразени плодове
+/- захар или мед
Шепа добре измит пресен спанак, за предпочитане био.
1/2 ябълка
1/2 авокадо
1/2 банан
шепа ягоди
+/- захар/мед/подсладител
*Това видео достига до Вас с любезната подкрепа на Delimano.
Това е канал от майка за майки и за всички онези, които се интересуват от по-чиста козметика и грижа за тялото; от любопитна информация и споделен личен опит за бременност, кърмене, семейно ежедневние и какво ли не хаотично.
Абонирайте се за нови, разнообразни и интересни видеа тук: https://goo.gl/kg67tP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Линк с код за 5% отстъпка от всяка поръчка от iherb.com: https://www.iherb.com/?rcode=TQZ087 (От там купуваме витамините си, вкл. Б12 (метилкобаламин на Solgar) с над 50% по-ниски цени от тези в България. /Или въведете код TQZ087
Витамин Б12 за под езика, който използваме: https://www.iherb.com/pr/Solgar-Sublingual-Methylcobalamin-Vitamin-B12-1000-mcg-60-Nuggets/10740?rcode=TQZ087
Седмични промоции: https://www.iherb.com/specials/?rcode=TQZ087
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MUSIC Credits:
Walk by ikson: http://www.soundcloud.com/ikson
Music promoted by Audio Library https://youtu.be/szEfp07r5Cg
ЗАБЕЛЕЖКА: Видеото съдържа продуктово позициониране. Сценарият и съветите са лично мои.
Дата на публикация: 6 февруари, 2018
Категория:
Друго