Ансамбълът ни с два златни медала на ленти, обръчи и бухалки - Световната купа по художествена гимнастика в София (видео)

Световната купа по художествена гимнастика в София (видео) Националният ансамбъл на България спечели златен медал и на обръчи и бухалки на Световната купа по художествена гимнастика в София.

С оценка 18.550 възпитаничките на Ина Ананиева, в състав Михаела Маевска, Ренета Камберова, Цветелина Стоянова, Цветелина Найденова и Християна Тодорова, се изкачиха на най-високото стъпало на почетната стълбичка.

На второ място останаха представителките на Беларус с 18.350, а трети е Италия с 18.300.

Отличието е второ за грациите ни, след като по-рано през деня те спечелиха и златото на пет ленти.

Дата на публикация: 30 май, 2016
Категория: Новини
Ключови думи: На по София ни Два Световната златни купа гимнастика Художествена ленти (видео) Ансамбълът медала бухалки обръчи