Уест Хем се класира напред за Купата след драма срещу Евертън

Уест Хем се класира напред за Купата след драма срещу Евертън - Мега драма, 20 дузпи и вратар пратиха Уест Хем напред за Купата Уест Хем премина през всички кръгове на Ада, за да стигне до следващата фаза на ФА Къп, след като отстрани Евертън във втория двубой между двата тима. Първата среща завърши при резултат 1:1, което доведе до преиграване. „Чуковете” поведоха в резултата в 51-ата минута след гол на Енер Валенсия. Пет минути по-късно МакГийди бе изгонен, което направи задачата на домакините по-лесна. Това обаче мотивира тима на Роберто Мартинес и след силни финални минути Кевин Миралас възстанови равенството, вкарвайки двубоя в продължения. Лукаку даде аванс за Евъртън в 97-ата, а Коул изравни в 113-ата. При дузпите и Уест Хем показа по-здрави нерви и стигна до победа с общ резултат 11:10.

Дата на публикация: 14 януари, 2015
Категория: Новини
Ключови думи: се За драма срещу след Евертън Купата напред Уест класира Хем