Левски ЦСКА 1:0(08.03.2014)- Факли и Бой по време на Мача

ЦСКА с дубъл в дербито след "кървав" мач и 6 червени картона, нов сблъсък другия уикенд (видео)- Отборът на ЦСКА прекъсна серията си от 27 години без две победи за един сезон над Левски в “А” група. “Червените” надвиха вечния съперник с 1:0 в последния 26-и кръг на редовния сезон след гол от дузпа на Емил Гъргоров. Основна вина за поражението на “сините” има най-опитният играч в състава Станислав Ангелов, който с глупава постъпка направи дузпа и си изпроси червен картон в 68-ата минута. Преди това Левски играешe с човек повече от 29-ата минута, когато заради два жълти картона бе изгонен Борис Галчев. В даденото продължение червени картони получиха Ларсен Туре и Райс М'Боли, а Апостол Попов застана на вратата. Секунди след последния съдийски сигнал Владимир Гаджев и Омар Косоко също получиха червени картони от Георги Табаков. Това означава, че ЦСКА завършва на трето място в класирането, а Левски шести в редовния сезон и следва ново дерби в първия кръг на плейофите другия уикенд на стадион "Васил Левски".

Дата на публикация: 8 март, 2014
Категория: Спорт
Ключови думи: Бой На по време Левски мача цска факли 1:0(08.03.2014)