Структури на ДПС от цялата страна се събират в централата на "Врабча" 23

Структури на Движението за права и свободи (ДПС) от цялата страна се събират в централата на ул. "Врабча" 23 в София.

Събитието е закрито за медиите и на този етап няма яснота от потвърдени и независими един от друг източници защо структурите се събират.

"ДПС е обединено и силно. Нямаме напуснали структури", заяви пред журналисти кметът на Белица Радослав Ревански.

Калин Стоянов и Джевдет Чакъров запазиха мълчание на влизане в централата на партията.

"Имаме заседание", така Йордан Цонев отговори на журналистически въпрос какво се случва тук. На въпроса на БГНЕС какво ще обсъждат, той заяви: "Ще видим сега."

Димитър Аврамов потвърди, че в централата се провежда заседание на Централния съвет на партията. IБГНЕС

Дата на публикация: 15 юни, 2026
Категория: Друго

Показване на още