Гола на Роналдо срещу Bournemouth 21-07-2013

Bournemouth 0-6 Real Madrid 21-7-2013
Анчелоти с уникален дебют, "кралете" наказаха Борнмът.
Днес Карло Анчелоти изведе Реал Мадрид в своя дебютен мач срещу Борнмът. "Кралете" показаха един великолепен футбол като гости. В крайна сметка гостите се наложиха с 6:0.
Двубоят започна нормално. В първите десет минути имаше размяна на атаки, но след това играта се пренесе изцяло в половината на домакините. В 21-та минута резултатът бе открит! Героят бе Роналдо, който наниза за 0:1. Реал Мадрид бе по-добрият отбор днес. Изготвяше бързи атаки, но ударите бяха неточни. След още двадесет минути, отново Роналдо, покачи на 0:2. След този втори гол последва нова "кралска" атака, но топката бе загубена бързо. В 42-та минута Кедира направи резултата класически - 0:3.
Второто полувреме започна отново много добре за "белите". Доказателство за това бе голът на Игуанин в 47-та минута и резултат от 0:4. В 68-та минута Ди Мария се разписа за 0:5. Крайният резултат от 0:6 бе дело на Каземиро.

Дата на публикация: 22 юли, 2013
Категория: Спорт
Ключови думи: На Роналдо Гола срещу реал мадрид 21 07 2013 Bournemouth