Крисия: За Евровизия, предателствата и новата музика | На по бира и семки еп.6

🎙️ В новия епизод на „На по бира и семки“ на гости е една от най-обичаните български изпълнителки — Крисия Тодорова.

В откровен разговор си говорим за участието ѝ в националната селекция за „Евровизия“, за това дали според нея е било правилно Дара да представи България във Виена, както и дали самата тя би се върнала отново на голямата сцена на конкурса.

Освен за музиката, Крисия говори и за новите си проекти, трудните моменти, предателствата в живота, разочарованията и уроците, които е научила по пътя си.

Няма как да пропуснем и една от най-обсъжданите теми около нея в последно време — връзката ѝ с българската надежда във Формула 2 Никола Цолов.

Очаква ви искрен, личен и много интересен разговор, в който ще чуете Крисия такава, каквато рядко я виждате.

📌 Гледайте епизода до края и напишете в коментарите:
Бихте ли искали да видите Крисия отново на „Евровизия“?

🔔 Абонирайте се за канала, за да не изпускате новите епизоди на „На по бира и семки“.

#Крисия #КрисияТодорова #Евровизия #НаПоБираИСемки #Подкаст #НиколаЦолов #Формула2 #БългарскаМузика #Интервю

Дата на публикация: 20 април, 2026
Категория: Друго

Показване на още