Новогодишна нощ на звездите“ – вечер, посветена на музиката, която обединява поколенията и носи духа на българската традиция.
На сцената отново излизат обичани изпълнители, които със своите вечни песни, харизма и емоция превръщат вечерта в истински празник. В програмата участват Данчо Караджов, Квартет „Славей“, Бинка Добрева и още любими имена от българската музикална сцена, които ще поднесат незабравими изпълнения и много настроение.
С много музика, топлина и празнична атмосфера, „Новогодишна нощ на звездите“ на 3 януари е перфектният завършек на коледно-новогодишния маратон по Евроком.
➡️ Подкрепете ни като се абонирате:
„ Вечните песни на България “: https://tinyurl.com/VechniPesniSUB
„Евроком“: https://tinyurl.com/EK-subscribe
Не пропускайте да споделите видеото със своите приятели!
🔸 „ Вечните песни на България “ с водещ Владислав Славов във Facebook: https://tinyurl.com/VechniPesniFB
➡️ Още „ Вечните песни на България “:https://eurocom.bg/show/vechnite-pesni-na-blgariya
➡️ За още интересни новини и предавания посетете официалната страница на Телевизия Евроком: http://eurocom.bg/
#ЕВРОКОМ # ВечнитеПесниНаБългария #ВладиславСлавов
Дата на публикация: 5 февруари, 2026
Категория:
Друго