Никой в ПП-ДБ не иска референдум! Напусналият “Продължаваме промяната”Александър Русанов

💥Днес при @Martin_Karbowski гостува Александър Русанов - човекът, който публично напусна „Продължаваме промяната“ и предизвика политическа буря през последната седмица - разказва защо е решил да скъса с формацията, която до скоро защитаваше.

❗️Русанов обяснява защо според него ПП се готви за „втора сглобка“ - ново задкулисно разбирателство с ГЕРБ и Пеевски, което изцяло обезсмисля публичните им послания. Говори за вътрешните решения, взимани „на тъмно“, за ролята на Асен Василев, за сценария, който вече се разгръща, и за това как същите хора, които правят „театър на протестите“, зад кулисите подготвят ново сливане на властта.

❗️В разговора се стига и до въпросите за зависимости, намеци за наркотични злоупотреби, за влиянието на външни кръгове, и за това какво всъщност се случва между Мирчев, Пеевски и хората, които дърпат конците.
Русанов говори и за личните си отношения с Асен Василев, как са вземани решенията на „сцената“, кой управлява ПП в момента и кой всъщност съветва лидерите.

❗Разговор за разочарованието отвътре - и предупреждение отвън:
„Новата сглобка вече се подготвя!”

✅Не го пропускайте!
✅Цялото интервю без цензура и съкращения гледайте само в Patreon канала на Карбовски⬇️

https://www.patreon.com/Martin_Karbowski

✅ Благодарим за доверието!

***
За колаборации и реклама:
📧 pr@martinkarbowski.com

✅ Подкрепете независимата журналистика и работата на @Martin_Karbowski в:
➡️ Patreon: https://www.patreon.com/Martin_Karbowski
➡️ PayPal: https://www.paypal.com/ : karbovski.paypal@gmail.com
➡️ Revolut: https://revolut.me/karbowski
➡️ Банкова сметка: BG42BPBI79421024915201 / за Фондация Професионална логистика

©️Studio Charlie Films

#Карбовски #АлександърРусанов #ПродължавамеПромяната #Сглобка #Политика #Интервю

Дата на публикация: 6 декември, 2025
Категория: Друго

Показване на още

Коментарите под този видео клип са забранени.