Проф. Антоанета Христова: В България реформи не се правят, разговорът за бюджета е безсмислен

"В България реформи не се правят, разговорът за бюджета е безсмислен.“ Това каза порф. Антоанета Христова, която беше гост в предаването „Делници“ с водещ Николай Колев.

Професор Христова разкритикува липсващите реформи в администрацията, както и в социалните политики.

„Майките очакват детски градини, малки групи и качествен персонал, който да гледа децата им, за да имат те желание да оставят там децата си и да отидат спокойни на работа. Това е много-мотивиращо да бъдеш родител, отколкото простото вдигане на майчинските“, заяви още гостенката.

По думите на политическия анализатор е безспорен факт, че хората в България са зле финансово и управлението не прави нищо в посока да промени това.

Относно евентуални предстоящи избори гостенката обясни, че хората не виждат избор. Според нея опозицията в парламента излъчва лошо послание за конфликт между себе си.


☎️ Телефон на зрителите 02/ 809 20 50

Можете да ни изпращате предложения за теми и гости, както и да ни сигнализирате за нередности на имейл адреса на предаването delnici@eurocom.bg и delnici.eurocom@gmail.com

➡️ Подкрепете ни като се абонирате:
„Делници“: https://tinyurl.com/delnici
„Евроком“: https://tinyurl.com/EK-subscribe

Не пропускайте да споделите видеото със своите приятели!

🔸 „Делници“ с Николай Колев във Facebook: https://www.facebook.com/delniciEK/
➡️ Още „Делници“: https://eurocom.bg/show/delnici/7785
➡️ За още интересни новини и предавания посетете официалната страница на Телевизия Евроком: http://eurocom.bg/
#ЕВРОКОМ #Делници #НиколайКолев #Eurocom #Delnici #NikolaiKolev

Дата на публикация: 7 ноември, 2025
Категория: Друго

Показване на още