Велизар Енчев: Зелената сделка трябва да се преразгледа в рамките на Европейския парламент

"Зелената сделка трябва да се преразгледа в рамките на Европейския парламент", каза кандидатът на "БСП за България" за предстоящия европейски вот Велизар Енчев, който беше гост в предаването "Делници" с водещ Николай Колев.
Енчев допълни, че влизането в сила на тази Зелена сделка трябва да се отложи за неопределено време.
Кандидатът за Европейският парламент обясни, че според него проклятието на България през последните 30 години е родната десница. "Колко е дясна е отделен въпрос. По презумпция десните партии в Европа са консервативни и патриотични", посочи още Енчев.

☎️ Телефон на зрителите 02/ 809 20 50

Можете да ни изпращате предложения за теми и гости, както и да ни сигнализирате за нередности на имейл адреса на предаването delnici@eurocom.bg и delnici.eurocom@gmail.com

➡️ Подкрепете ни като се абонирате:
„Делници“: https://tinyurl.com/delnici
„Евроком“: https://tinyurl.com/EK-subscribe

Не пропускайте да споделите видеото със своите приятели!

🔸 „Делници“ с Николай Колев във Facebook: https://www.facebook.com/delniciEK/
➡️ Още „Делници“: https://eurocom.bg/show/delnici/7785
➡️ За още интересни новини и предавания посетете официалната страница на Телевизия Евроком: http://eurocom.bg/
#ЕВРОКОМ #Делници #НиколайКолев #Eurocom #Delnici #NikolaiKolev

Дата на публикация: 12 май, 2024
Категория: Друго

Показване на още

Коментарите под този видео клип са забранени.