С "Левски" до края! Теб обичам и желая, "синята" еуфория след победата!

„Левски“ записа велика европейска вечер и отстрани израелския „Апоел“ (Беер Шева). „Сините“ изковаха победата в 6-ата минута от добавеното време с гол на Роналдо, а преди това резултата бе открит от друг бразилец – Уелтън. Така другата седмица тимът го чака нова битка – с немския „Айнтрахт“ (Франкфурт).

Дълбоко в добавеното време на срещата „сините“ изковаха победата. При една атака на „сините“ Ел Джемили пробва да стреля, ударът се отби, но топката попадна в Роналдо, който хладнокръвно отбеляза за 2:1 и прати „Левски“ в плейофния кръг на Лигата на конференциите. Там „сините“ ще срещнат „Айнтрахт“, като първият мач в София е идния четвъртък.

Левски: 1. Пламен Андреев - 22. Патрик-Габриел Галчев, 50. Кристиан Димитров, 33. Хосе Кордоба, 6. Цунами - 8. Андриан Краев (К), 27. Асен Митков (60' - 5. Келиан ван дер Каап), 37. Дарлан - 17. Уелтoн (83' - 11. Джавад Ел Джемили), 9. Рикардиньо (83' - 14. Илиян Стефанов), 7. Роналдо

Дата на публикация: 18 август, 2023
Категория: Спорт
Ключови думи: Обичам до Левски след Края теб Желая ЕУФОРИЯ победата синята