Здравей как си? Това писмо е за вас, пълно със страх, пълно с болка
Това цвете на моята младост
Нарязах го за теб, в знак на моята любов.
Онази нощ, когато всичко свърши
Искаше ми се да умра, исках да те прегърна
Телефонът ми помогна, да почувствам смелост, да мога да лъжа.
Бяхме едно, когато плавахме
За капаните на любовта
Бяхме бриз и бяхме море
В свят от стъкло.
Сълзи, които изразяват слабостта ми, като се преструвам, че говоря уверено
Две колоси, когато обичат, двама конници, когато летят
Любов, за която да се грижиш, невинност, честност
Сърце за мечта.
Благодаря ти за твоите целувки, за сърцето ти, за това, че ме прегърна, за да спя
Благодаря ви за вашата борба да повярвате в мен, за вашето щастие и за това, че отново обичате.
Бяхме душа и бяхме мир, нашият девиз свобода
Когато затворя очи, ще бъда там, ти ще живееш в мен, ще обичам за теб.
Това цвете от младостта ми ще порасне отново.
Дата на публикация: 18 април, 2021
Категория:
Друго