Благодарим на всички които ни подкрепят!
Добре дошли в канала Поверително от кухнята! Тук ще качваме нашите рецепти, полезни съвети и много интересни идеи свързани с готвенето.
Посетете нашият уебсайт: https://www.поверителнооткухнята.com
Изтеглете безплатно нашата първа електронна книжка от тук: https://xn--80adjaongqbcgaer5afcq2b7o.com/e-book-%D1%82%D0%BE%D0%BF-10-%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%BD%D0%B8-%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%BA%D0%B8%D1%88%D0%B8/?fbclid=IwAR205ebbrlmalHE5igGsvyeTAEogOVxQI7MkS-uX0Kyu6VOiIGc2sWIOWao
Абонирайте се: https://www.youtube.com/channel/UCfMZ5CvcDBDaN7HOV77pYog?view_as=subscriber
Още рецепти тук: https://www.youtube.com/playlist?list=PLu3xGQIRYouwaQk11VEjLu6xB9HOM2nGv
Facebook: https://www.facebook.com/Poveritelno.ot.kuhnqta/
Група: https://www.facebook.com/groups/442386659478622/
Абонирайте се за канала и натиснете камбанката, ако искате да получавате нотификация когато качим видео!
Рецепта за Салата „Снежанка“
НЕОБХОДИМИ ПРОДУКТИ:
краставица- 1 бр.
цедено кисело мляко- 200 гр.
копър- няколко стръкчета
орехи- 40 гр. (нарязани на ситно)
сол на вкус
чесън- 2 скилидки
маслини за украса
НАЧИН НА ПРИГОТВЯНЕ:
С помоща на белачка си отделете няколко слайса от краставицата. Останалата краставица нарежете на дребни кубчета. Нарежете копъра и чесъна на ситно. В купа смесете всички съставки: цеденото мляко, копъра, чесъна и част от орехите. Овкусете със сол и разбъркайте добре, да се смесят всички съставки. Поднесете салатата в ринг. Овийте със слайсовете краставица, поръсете с останалата част от орехите и аранжирайте с маслини и стръкче свеж копър.
Приятен апетит!
#СалатаСнежанка #ПоверителноОтКухнята #ЛесниРецепти #БързиРецепти #ДомашнаКухня #ДомашниРецепти #Вкусно #МлечнаСалата
Дата на публикация: 11 май, 2020
Категория:
Друго