Снимки на Рагини

krasimira_lazaro 11 октомври, 2013

Парул Чуахан от "Цветовете на любовта": "Работата по сериала бе много изтощителна и уморителна" 14 септември 2013 г. в 19:00 Актисата Парул Чуахан, която в момента гледаме в индийският сериал "Цветовете на любовта" (Sapna Babul Ka... Bidaai) всеки делничен ден от 15.00 часа по БТВ, споделя, че най-голямото предизвикателство, пред което може да се изправи един актьор, и пред което самата тя се е изправила е това да изиграеш две роли едновременно. Парул, която скоро ще се появи на големия екран, споделя следното: "Докато играх в "Sapna Babul Ka... Bidaai" и "Jhalak Dikhhla Jaa" ми беше много трудно. Нямах опит в танците, трябваше бързо да науча салса. Докато заснемахме тези две продукции почти не ми оставаше време за почивка или сън. Но бях решила да не се отказвам и да се докажа на самата себе си. Работата беше много изтощително, веднъж дори припаднах на снимачната площадка. Мисля, че ако имах повече време за подготовка или ако бях играла само в един от двата сериала щях да се справя много по-добре. Все пак съм доволна от себе си".Съвсем скоро феновете на Рагини от "Цветовете на любовта" в Индия, ще могат да се насладят на таланта й и на големия екран. "Истината е, че когато продуцентите на продукцията ми се обадиха, бях заета и пропуснах разговора. По-късно ми изпратиха SMS, така разбрах, че ме канят да участвам. Историята му е много различна от досегашните, надявам се да се хареса на аудиторията".









Последна промяна на 18 ноември, 2013