Снимки на Садна

krasimira_lazaro 11 октомври, 2013


Сара Кхан от "Цветовете на любовта": "Като цяло съм борбен и амбициозен човек" 13 септември 2013 г. в 12:03 Телевизионната актриса Сара Кхан, на чийто талант зрителите на БТВ могат да се наслаждават всеки делничен ден от 15.00 часа в индийската теленовела "Цветовете на любовта" (Bidaai) разказва за личния и професионалния си живот. "Не мисля, че трябва да се прави сравнение между филмовите и театралните актьори. Нашата работа е да се раздаваме за публиката, а дали го правим по телевизията или на сцената няма никакво значение", споделя Сара. "Телевизията обаче е една изключително голяма крачка нагоре в кариерата на един актьор, не бива да го забравяме или отричаме. Гордея се, че дебютът ми на актриса се случи точно на малкият екран. За мен това е както моя работа, с която си изкарвам прехраната, така и дълг към многобройната публика и феновете", споделя още 23-годишната актриса. Говорейки за характера и личността си, Сара Кхан казва: "Характерът ми е много различен и интересен. В него има много нюанси, като цяло съм борбен човек с амбиции. Но в никакъв случай не съм идеалното момиче". Сара започва кариерата си през 2007 година, когато получава главна роля в един от най-големите хитове в историята на индийския телевизионен ефир - "Sapna Babul Ka...Bidaai" ("Цветовете на любовта") на индийската телевизия TV Star Plus. След това получава също главна роля в друга телевизионна хитова поредица - "Ram Milaayi Jodi" на ZeeTV. И до днес Сара Кхан се радва на изключителен интерес от страна на различни продуценти и режисьори и може да се похвали с дълга биография.










Последна промяна на 18 ноември, 2013