Немислимото е факт! Лестър шампион на Англия!

Стотици фенове на Лестър обсадиха дома на нападателя Джейми Варди минути след края на двубоя Челси - Тотнъм (2:2), който прати титлата за пръв път в историята на клуба. Футболистите на тима се събраха и изгледаха двубоя в къщата на голмайстора, а веднага след края се отдадоха на парти.
Немислимото, невероятното, сензацията или както искате го наречете, е факт! Лестър е новият шампион на Англия! "Лисиците" печелят трофея за пръв път в своята история, а това стана още тази вечер благодарение на Челси. "Сините" изоставаха с 0:2 в двубоя на "Стамфорд Бридж" срещу Тотнъм, но с две попадения през второто полувреме стигнаха до равенство 2:2 и отнеха възможността на градския съперник да се бори за първото място.

Дата на публикация: 3 май, 2016
Категория: Спорт
Ключови думи: На шампион факт! Лестър Англия! Немислимото