Срам за ЦСКА - Монтана изхвърли "червените" за Купата

ЦСКА отпадна срамно от турнира за Купата на България. Лидерът в "А" група отпадна от лидера в "Б" група Монтана. "Червените" загубиха гостуването си с 1:2 след продължения. Възпитаниците на Стойчо Младенов играха безобразно и заслужено отпаднаха от турнира.

Въпреки приказките на треньора на Монтана Ферарио Спасов, че мислите на играчите му са насочени главно за връщането в елита, домакините се хвърлиха здраво от първата минута и създадоха опасни възможности още преди почивката.

Най-чистото положение през първото полувреме изтърва Мирослав Антонов, който излезе на отлична позиция, но се забави и падна в наказателното поле на "червените".

ЦСКА все пак успя да поведе в 73-ата мин. на мача чрез резервата Тони Силва. Голът обаче успокои гостите и те заслужено бяха наказани. Мирослав Антонов остана сам срещу Якуб Дивиш и този път не сгреши, като прехвърли вратаря.

Така срещата отиде в продължения. А там в самия край на първото продължение Ерик Почански проби отляво, центрира в наказателното поле, където Сергей Георгиев изпревари Тончи Кукоч и вкара за крайното 2:1.

Дата на публикация: 25 септември, 2014
Категория: Спорт
Ключови думи: За Монтана цска Купата срам изхвърли "червените"