Лудогорец с великите голове на Моци минута по минута 6:5 след дузпи...Моци заведе България в Шампионската лига 2014

Великия Моци заведе България в Шампионската лига 2014 - Лудогорец" ще играе с "Реал", "Ливърпул" и "Базел" в Шампионската лига, уникален Лудогорец - Европа и светът ще запомнят този исторически мач! (видео - Уникален Лудогорец, Велик Моци! България за втори път ще има отбор в групите на ШЛ след историческа, дори за света, футболна драма срещу Стяуа на стадион "Васил Левски", която приключи 6:5 в полза на разградчани след изпълнение на дузпи. Българският шампион, особено през второто полувреме, тотално надигра румънския гранд, но вкара чак в 90-та минута, след великолепен гол от воле на резервата Вандерсон.

Дата на публикация: 28 август, 2014
Категория: Спорт
Ключови думи: На по Ще Голове играе шампионската лига след минута великите Лудогорец моци "Ливърпул" "Реал" дузпи...Лудогорец" "Базел" 6:5