Старт на шоуто: Бразилия - Хърватия 3:1 12.06.2014

Марсело си отбеляза нелеп автогол в 11-та минута и хърватите излязоха напред в резултата. Неймар отбеляза чудесен гол в 29-та минута и изравни . В средата на второто полувреме бразилската десетка бе точен от пресилена дузпа и Бразилия обърна резултата - 2:1.Оскар довърши балканците в самия край.

Българският коментатор на мача Ивайло Ангелов се правеше на бразилски при головете на селесао с пронизителното: "Гооооооооооол!" и "Неймааааар".Той бе в компанията на игралите в българското първенство бразилски футболисти Тиаго Силва и Дани Моралес.

Бразилско-българската президентка Дилма Русев аплодира щастливо втория гол на Неймар.

Отменен гол на хърватите в 82-та минута за спорен фал на Ивица Олич срещу вратаря Жулио Сезар.

В 90-та минута Оскар сложи край на спора - 3:1 за Бразилия.Стадионът в Сао Паоло изригна. Шоуто набира скорост.

Дата на публикация: 13 юни, 2014
Категория: Спорт
Ключови думи: 3:1 Бразилия Хърватия 12.06.2014