Уест Бромич - Тотнъм 3:3 (12.04.2014)

Уест Бромич - Тотнъм 3:3 (12.04.2014) Тотнъм изпусна умопомрачителен обрат срещу Уест Бромич Тотнъм бе на косъм да сътвори феноменален обрат срещу Уест Бромич Албиън при днешната си визита, но отборът взе само точка, след като врътна равенство 3:3. Това стана в среща от 34-ия кръг на Висшата лига.

Домакините започнаха феноменално мача и стигнаха до преднина от 3:0 само за половин час игра след голове на Видра, Брънт и Сесеньон съответно в 1-ата, 4-ата и 31-ата минути.

Тотнъм пропусна дузпа в 16-ата минута чрез Адебайор, но силите на гостите стигнаха за три гола. Олсон си вкара автогол в 34-ата минута, а Кейн се разписа в 70-ата минута. В 94-ата минута Ериксен донесе точката на "Шпорите".

През цялото второ полувреме Тотнъм мачкаше противника си и само страхотните изяви на Бен Фостър попречиха на лондончани да постигнат феноменалния обрат.

След този мач Спърс остава на 6-ата позиция, като има в актива си 60 точки, но тимът вече има илюзорни шансове за топ 4, докато УБА е с 33 точки и е много близо до опасната зона, особено след като намиращите се в нея Фулъм и Кардиф днес постигнаха важни победи.

Дата на публикация: 12 април, 2014
Категория: Спорт
Ключови думи: Уест Тотнъм Бромич 3:3 (12.04.2014)