Локомотив (Пв) Левски 0:2 (27.03.2014) - Сините извоюваха победа на Лаута

Локомотив (Пв) Левски 0:2 (27.03.2014) - Сините извоюваха победа на Лаута Отборите на Локомотив (Пловдив) и Левски играят при резултат 0:2 в среща от 29-ия кръг на "А" група. Първото попадение отбеляза Валери Божинов в 60-ата минута с глава, а в 71-ата минута Владимир Гаджев удвои. В 76-ата минута резервата на домакините Тижани Белаид бе изгонен с директен червен картон за грубо влизане в краката на Даниел Димев. "Сините" спряха серията си от три поредни загуби миналия кръг, когато надиграха другия пловдивски гранд Ботев. Сега новият наставник Елин Топузаков ще иска да затвърди добрите впечатления с нова победа, с която отборът да се придвижи напред в класирането и да се приближи до първата тройка. Локо обаче също ще търси победата, след като вече три поредни мача не е усещал нейния вкус и се намира на последното място в първата седмица. Двубоят започна с едноминутно мълчание заради починалия през седмицата известен привърженик на пловдивчани Даниел Петров - Дънди.

Дата на публикация: 27 март, 2014
Категория: Спорт
Ключови думи: На Левски Локомотив победа 0:2 сините Лаута (Пв) (27.03.2014) извоюваха