Реал Мадрид - Барселона 4:3 за Барселона с 3 дузпи в спиращо дъха Ел Класико

Реал Мадрид - Барселона 4:3 за Барселона и 3 дузпи в спиращо дъха Ел Класико4:3 за Барселона и 3 дузпи в спиращо дъха Ел Класико - Барселона победи Реал Мадрид с 4:3 в спиращо дъха издание на Ел Класико. По този начин каталунците победиха своя голям съперник за втори път през сезона и най-важното – върнаха се с пълни сили в битката за титлата в Примера.
Реал Мадрид и Барселона играят при резултат 3:4! Каталунците поведоха след гол на Андрес Иниеста още в 7-а минута, но домакините изравниха в 20-ата след попадение на Карим Бемзема. След само 4 минути французинът направи обрата пълен и даде аванс на Реал с втория си гол в мача. Шоуто продължи и в 43-а минута Лео Меси изравни отново.

В 55-а минута Кристиано Роналдо даде нов аванс на Реал след точно изпълнение от дузпа! Също от дузпа Лео Меси изравни в 65-а минута, а за нарушението Серхио Рамос получи директен червен картон.

Дата на публикация: 24 март, 2014
Категория: Спорт
Ключови думи: За Барселона спиращо дъха Ел реал мадрид дузпи класико 4:3