Ливърпул Кардиф Сити 6:3 (22.03.2014) - Суарес вкара 3-те гола като магьосник!

Ливърпул Кардиф Сити 6:3 (22.03.2014) - Суарес вкара 3-те гола! Ливърпул разби Кардиф в мач с два обрата и 9 гола (ВИДЕО+СНИМКИ)
Novsport - 22 Март 19:24
Мърсисайдци спечелиха с 6:3 визитата си в Уелс, Суарес с нов хеттрик
Ливърпул записа шеста поредна победа в английската Висша лига, след като спечели визитата си на Кардиф Сити с хокеен резултат – 6:3.

Мърсисайдци не позволиха на лидера Челси да се откъсне в класирането и останаха на 4 точки от лондончани в класирането, но имат и мач по-малко в актива си.
Двубоят в Уелс бе от XXXI кръг на Премиършип и не започна никак добре за гостите от Ливърпул, тъй като още в деветата минута Фрейзър Кембъл изведе Джордън Мъч и той откри резултата с хубав диагонален удар.

Преднината на „сините птици” обаче се запази едва 7 минути, защото в 16-ата Глен Джонсън бе изведен отлично отдясно и центрира ниско в пеналта, където Луис Суарес изпревари вратаря и мушна топката в мрежата му.
В 25-ата минута обаче домакините отново поведоха, след като този път Мъч изведе Кембъл, а той елиминира бранител и направи резултата 2:1.

Малко преди почивката Мартин Шкъртел възстанови за втори път статуквото в срещата, разписвайки се след остро центриране на Фелипе Коутиньо.
Същото упражнение се повтори в 54-ата минута, а резултатът бе същия – гол в полза на Ливърпул и преднина в резултата от 3:2.

Авансът на гостите набъбна до две попадения в 60-ата минута, когато атомното нападение Суарес – Стъридж показа отлично взаимодействие и англичанинът изведе с пета уругваеца, който отбеляза.

Дата на публикация: 22 март, 2014
Категория: Спорт
Ключови думи: Сити те вкара Ливърпул Кардиф суарес (22.03.2014) 6:3 гола!