ПЪРВА ЛИГА 24 КР. ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ - ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3:0

08.03.2024 - Отборът на Локомотив Пловдив се наложи с 3:0 над Етър в първи мач от 24-ия кръг на efbet Лига. Домакините взеха трите точки след попадения на Димитър Илиев, Мичи Нтело и Ангел Лясков, като всички попадения дойдоха след почивката. От своя страна великотърновци инкасираха 19-о поражение от началото на кампанията и допълнително утежниха положението си в дъното на класирането.

Така „смърфовете” се завърнаха на победния път след двете поражения от Хебър и Крумовград в последните си два мача. Футболистите на Александър Томаш събраха актив от 44 точки и се изравниха в класирането с Левски четвъртата позиция, но „сините” са и с мач по-малко. Етър пък остава твърдо на дъното с едва десет точки в актива си.