Скандално съдийство на мача Дунав-Левски помрачи футболния празник

Станете член на канала, за да получите достъп до предимства:
Скандално съдийство на мача Дунав-Левски за Купата на България помрачи футболния празник в Русе. Гостите от София записаха победа с 3:1 над домакините, като вторият гол за Левски падна от несъществуваща дузпа в 45-ата минута на първото полувреме, а като компенсация съдията Владимир Вълков остави Левски с човек по-малко заради пресилен червен картон. Дузпата предизвика остра реакция от страна на домакините, които са възмутени от съдийството. /какво казаха – вижте във видеото/./ Ruse Media

Дата на публикация: 23 ноември, 2023
Категория: Новини
Ключови думи: На Празник Левски мача Дунав футболния скандално помрачи съдийство