Безобразие е да ни мачкат така на Армията - ЦСКА-Черно море 1:1 - "Гласът на Фена"

Здравейте приятели на @CSKAFANTV48,

Кризата в ЦСКА продължава. Една седмица след победата над Ботев Враца стана ясно, че почти нищо не се е променило. Истината е, че не резултатът е толкова важен, реално ние не загубихме мача с Черно море, но всъщност проблемът е ,че игрово отново седяхме доста зле на терена. До 70 минута ние нямахме почти голово положение, а нашият опонент след 20 минута някъде беше пълен господар на терена. Отборът продължаа да изглежа зле физически, а също така и направихме няколко непростими пропуска, които показаха и психологически проблеми. В нашата редовна рубрика "Гласът на Фена" разгледахме причините за тези проблеми, късните смени на Нестор и цялостно калпавата ни селекционна политика.

Ако това видео Ви е харесало, ударете един палец нагоре и не забравяйте да натиснете камбанката отдолу, като по този начин няма да пропускате някое наше видео.

43:04 - Финални думи

Както винаги, Вашето мнение е важно за нас, затова споделете долу в коментарите какво мислите по горните теми и въпросите свързани с тях.

Тези теми, както и много други, можете да дискутирате и в нашите страници в социалните мрежи:

Дата на публикация: 27 август, 2023
Категория: Спорт
Ключови думи: Море На ДА черно 1:1 така ни гласът цска армията фена Безобразие мачкат