Тормоз над футболен съдия в България - топ тема в Sky Sports (ВИДЕО)

Чаканият с интерес мач между "Костинброд" и "Торнадо" Безден продължи само 21 минути

За съжаление, българският футбол продължава да се прочува на Стария континент, но определено последните месеци не е с футболните си достойнства. Медийният гигант в Англия Sky Sports показа на многомилионнната си аудитория видео от прекратеното дерби от десетия кръг на ОГ София – Запад, пишат Gong.bg.

Чаканият с огромен интерес мач между "Костинброд" и "Торнадо" Безден продължи само 21 минути. При резултат 1:0 за домакините бившият халф на "Локомотив" София Калоян Караджинов бурно поиска обяснение от рефера Васил Цоклинов и получи жълт картон.

Снимка: iStock

Това ядоса гостите и те наобиколиха съдията, а капитанът Георги Георгиев се опита да избие картона от ръката му. В следващия момент Караджинов удари рефера в лицето, който се затича към съблекалнята, подгонен от още играчи. Малко след това той свири преждевременно края на мача.

Дата на публикация: 17 март, 2021
Субтитри от: asterix_i_obelix
Категория: Новини
Ключови думи: България Футболен над топ Sky sports тема тормоз съдия (видео)