Era Istrefi - Nuk E Di feat Nora Istrefi Official Video Ultra Music

Era Istrefi - Nuk e di
Исполнитель: Era Istrefi
Приглашенный артист: Nora Istrefi

Nuk e di
Pranvera, vera, bora a shi
Kur jom me ty nuk ka rëndësi, ay
Ti je ma i shtrenjtë
Pse nuk jena nuk e di, jo
Dhe pse kena shumë dashni, po
Kurrgjo mo so njejtë

Babe veç ti je për mu, nuk ka tjetër
Unë po du m'u kon me ty ton jetën
Se ti je my type, baby be my type
I be by your side

Refreni:
Nuk e di pse s'je me mu
Kur e din se sa t'du
Kur e di sa m'don mu

Got that money, money, money
But that mean nothing, nothing, nothing
Se ti je my type, baby be my type
I be by your side

I need that lovin', lovin', lovin'
Keep that comin', comin', comin'
Se ti je my type, baby be my type
I be by your side

Refreni:
Nuk e di pse s'je me mu
Kur e din se sa t'du
Kur e di sa m'don mu

T'kom thon të dua
T'kom kqyr n'sytë e tua
Ndjenja ma e mira
Kur i kom prek buzt e tua
Ke hy mrena meje
Kom hy mrena teje
Tash jom e jotja
If you want me to say it, say it

Refreni:
Nuk e di pse s'je me mu
Kur e di se sa t'du
Kur e di sa m'don mu

Kur e din se sa t'du
Kur e di sa m'don mu

Дата на публикация: 13 юни, 2020
Категория: Музика
Ключови думи: music feat video Official Era Nora ultra istrefi Nuk

Показване на още