Лудогорец (BG) Валенсия 0:2 (13.03.2014) пред 42 000 зрители ( Europa League )

Лудогорец Валенсия 0:2 (13.03.2014) пред 42 000 зрители ( Europa League ) - Лудогорец и Валенсия играят при 0:1 в първи 1/8-финален мач от турнира Лига Европа. Срещата започна с натиск на испанците. В 3-та минута Сендерос стреля с глава след центриране от фаул, но в аут. В 5-та минута гостите откриха резултата. Това стори Антонио Бараган с точен изстрел по земя от 20 метра. Десет минути по-късно изключително опасна атака на Лудогорец завърши с извеждащ пас отдясно към Михаил Александров, който вместо да подаде към непокрити поне двама свои съотборници, центрира напосоки, и сгреши. Станаха ясни стартовите 11-ки на Лудогорец и Валенсия, които днес, от 20.00 часа ще играят помежду си в първи 1/8-финален мач от турнира Лига Европа. На мястото на наказаните Моци и Златински очаквано започват Александър Барт и Светослав Дяков.

Дата на публикация: 13 март, 2014
Категория: Спорт
Ключови думи: Валенсия 000 league пред зрители Europa Лудогорец 0:2 42 (13.03.2014)